Сумка через плече Calvin Klein Jeans
Виконання: Екологічна шкіра
Модель: K50K512995
Колір: Чорний
Розміри: 21 x 16 x 4.5 cm
Способи оплати та доставки:
• Пром оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calvin Klein Jeans |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴










