Сумка через плече Calvin Klein Jeans
Виконання: Екологічна шкіра
Модель: K50K512995
Колір: Чорний
Розміри: 21 x 16 x 4.5 cm
Способи оплати та доставки:
• Пром оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Calvin Klein Jeans |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Высота | 45 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴










