Рюкзак Calvin Klein Jeans Sport Essentials Bp40 M K50K511100 BDS
- Модель виготовлена із текстильного матеріалу.
- Ідеальне поєднання функціональності та стилю, підходить для повсякденного використання.
- Коротка ручка.
- Регульована довжина ремінців.
- Розрахована на формат А4.
- Внутрішній чохол для ноутбука
- Розміри: 27 x 40 x 12 cm
- Модель: Sport Essentials Bp40 M K50K511100 bds
- Колір: Чорний
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Calvin Klein |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 12 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 750 ₴










