Гаманець Dickies
- Виготовлений із щільної тканини.
-Має одне відділення для купюр.
-Подвійне відділення для дрібниці.
-Три відсіки для карток. Зручний та практичний.
-Колір чорний.
-Розмір: 11х9см.
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dickies |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 3 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Длина | 3 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 100 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴








