• Має міцний дизайн із 3 відділеннями, 2 на блискавкахта 1 на ліпучці, щоб ви могли залишатися організованими протягом дня.
• Регульований плечовий ремінь дозволяє налаштувати спосіб носіння.
• Матеріал: 100% поліестер.
• Розмір: 19х13,5х4,5см.
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 3 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴










