Рюкзак Sportify з віділенням для ноутбука
- Модель з двома відділеннями.
- Застібається на двосторонню блискавку.
- Фурнітура YKK.
- Регульована довжина ремінців.
- Із відділенням для ноутбука або планшета.
- Розрахована на формат А4.
- Глибина: 13 cm.
- Висота: 43 cm.
- Ширина біля основи: 32 cm.
Склад:
100% Поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Портфель |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Тип застежки | Молния |
| Крепление на тележку | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Вес | 700 г |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴








