Компактная и функциональная поясная сумка Mantis 2 удобна для поездок и поездок. Она может быть как дополнительное место для хранения вещей или как небольшая сумка для прогулок, куда легко вместить все нужное. Конструкция позволяет удобно переносить Mantis как на талии, так и через плечо, а задняя мягкая панель Spacermesh обеспечивает оптимальную вентиляцию и комфорт.
Особливості:
- Обєм 2.5 л
- Зовнішня кишеня на блискавці має карабін для ключів.
- Внутрішня потайна кишеня зі зручним доступом і внутрішня захисна кишеня на блискавці.
- Непомітна кишеня на задній панелі відмінно підходить для смартфона чи проїзних документів.
- Ущільнена задня панель Spacermesh™ для комфорту та вентиляції.
- Регульований ремінь можна носити на талії або подовжити носіння через плече.
- Виготовлена з міцної та зносостійкої нейлонової тканини 420d HD.
- Розмір: 25х19х4см
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arcteryx |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Зелёный |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Отделение для телефона |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 4 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴









