Виробник: Tommy Hilfiger
Колір: Чорний Колір вказаний виробником: BDS
Відділ замикається на: Блискавка Місце на: Телефон Кількість відділень: 1
МОДЕЛЬ І РОЗМІР Розміри: 22 x 27 x 5.5 cm Можливість регулювання довжини ременя: Так
Максимальна довжина ременя: 182 cm
Виконання: Екологічна шкіра Модель: Th Downtown Reporter AM0AM08690
Серія Tommy Hilfiger Spring
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tommy Hilfiger |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 27 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Длина ручек | 182 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴











