Компактна та функціональна поясна сумка Patagonia зручна для поїздок та подорожей. Вона може бути як додаткове місце для зберігання речей, або як невелика сумка для прогулянок, куди легко вмістити все потрібне.
- Країна виробник: Вєтнам.
- 2 віділення зовні та 1 всередині.
- Регульований ремінь для носіння через плече.
- Виготовлена з міцної та зносостійкої нейлонової тканини.
- Розмір: 20х15х5см
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patagonia |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Отделение для телефона |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип сумки | Барсетка |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴










