Сумка A Bathing Ape нова з магазиними етикетками.
3 віділення; переднє відділення+основне+заднє.
В комплекті 2 ременці,чорний та кольоровий.
В наявності колір: Синій,Рожевий та Синій.
Склад: 100% поліестер.
Розмір: 16×12×5 см
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bape Kids |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | 3 основных |
| Количество отделений | 3 |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴









