Вельветовий мессенджер Carhartt
• Розмір 21х16см
• Матеріал Cordura
• Переднє відділення + основне
• Кольори: чорний, синій та оранжевий
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carhartt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Casual |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Количество отделений | 2 |
| Ручки | Нет |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 16 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴







