-5%

Месенджер nike air jordan сумка через плече джордан бананка найк
650 ₴
617,50 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 453-97-00
ІванУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка через плечо Nike Jordan W Flight Mini
Універсальна сумка для ручної поклажі зі знімним плечовим ремнем для зручності зберігання.
Нейлонова корсажна тканина.
Розмір; 1 л (11 см X 18 см X 5 см)
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jordan |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 11 мм |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 617,50 ₴







