Відмінно підходить для походу у спортзал, невелику подорож або відрядження.
-Нижня сторона покрита водонепроникним матеріалом, який можна мити. -Основні велике відділення на подвійній блискавці.
-Передня кишеня. Бічні кишені. Регульований плечовий ремінь. Зручне регулювання ремінця. Додаткові відділення та кишені для зручності та простоти у використанні.
-Матеріал: поліестер.
-Синтетичний матеріал забезпечує зносостійкість, легкість у догляді, формостабільність та довговічність.
-Розміри: 51х28х28 см.
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 51 см |
| Глубина | 28 см |
| Вес | 500 г |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴










