• Підкладка зі 100% поліестеру
• Основне відділення на блискавці
• Передня кишеня на блискавці
• Ремінь, що регулюється
• Розміри: 17 х 14х 4см
• Об'єм: 1,5 л
Способи оплати та доставки:
• Пром-оплата
• Повна оплата на карту ФОП
• Накладений платіж з мінімальною предоплатою
• Самовивіз місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 50
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vans |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 17 см |
| Длина | 17 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 14 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | True |
| Стиль | Casual |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴








